Anna Próchnicka

Tel: 602 480 962
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Subwencja finansowa

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

StartO nas

O nas

Rezydencja Pod Taborskimi Sosnami położona jest na skraju wsi Tabórz, wśród łąk, pól i lasów warmińsko-mazurskich. Malownicze krajobrazy i wszechogarniający sielankowy nastrój, sprzyjają wszystkim szukającym wytchnienia od miejskiego zgiełku. Zarówno ci, którzy cenią sobie spokój jak i ci, którzy szukają aktywnego wypoczynku znajdą tu coś dla siebie.

Pod Taborskimi Sosnami to owoc pasji, zaangażowania i bezkompromisowego podejścia przy tworzeniu każdego detalu tej magicznej przestrzeni. Pomysłodawczynią i realizatorką Rezydencji jest Anna Próchnicka.

Jest to wyjątkowe miejsce z duszą, stworzone by cieszyć, otulać ciepłem i dawać przestrzeń do relaksu, regeneracji i powrotu do zdrowia. Okazja do spotkań ludzi pozytywnych, otwartych i świadomych siebie.

Serdecznie Zapraszam. Anna Próchnicka