Anna Próchnicka

Tel: 602 480 962
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Subwencja finansowa

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

StartWarsztatyTERMINY (wrzesień): Warsztaty uzdrawiające „Terapia Otwartym Sercem” w sercu rezerwatu Sosny Taborskie

TERMINY (wrzesień): Warsztaty uzdrawiające „Terapia Otwartym Sercem” w sercu rezerwatu Sosny Taborskie

  • środa, 18 wrzesień 2019 16:28

TERMINY: 21.09.2019r
Warsztaty uzdrawiające „Terapia Otwartym Sercem” z energopatą Włodzimierzem Kęsiak w luksusowej Rezydencji w sercu rezerwatu Sosny Taborskie.

Warsztaty polegają na uzdrawianiu w polach MIŁOŚCI "OTWARTYM SERCEM". W każdym uczestniku uruchomiony zostaje aktywny kanał ze światłem duchowym, przywrócone Pierwotne Zapisy z Matrycy Stworzenia, skasowane negatywne węzły karmiczne, rodowe i energetyczne, rozpuszczone fałszywe geny, uzdrowione stopniowo: ciało, umysł, dusza i przestrzeń egzystencjalna.

Efektem działań warsztatowych - poprzez podwyższenie poziomu energetycznego - jest odblokowanie, uwolnienie od wszystkiego, co zamyka drogę do: zdrowia, harmonii, szczęścia, radości, doskonałości, świetlistości i obfitości w życiu osobistym, partnerskim, zawodowym i rodzinnym... co w konsekwencji powoduje stopniowe uwolnienie się od wszystkich problemów, które zakłócają naszą równowagę. Terapia pomaga przede wszystkim w rozbudzeniu samouzdrawiających sił organizmu.

Jeśli:

  • poszukujesz konkretnej pomocy, wskazówek do transformacji i dokonania zmian w swoim życiu oraz świadomej pracy nad sobą, swoją bolesną tożsamością, blokadami, ograniczeniami, schematami, wzorcami, kodami, problemami, chorobami,
  • poszukujesz odpowiedzi na pytania egzystencjalne, jesteś po trudnych przejściach i bolesnych przeżyciach, traumach, rozstaniach, stratach...! Twoje płaszczyzny osobiste, partnerskie, rodzinne, zawodowe i finansowe pozostawiają wiele do życzenia, czujesz się samotny/-a lub pogubiony/-a w życiu,
  • szukasz wsparcia i doradztwa, poszukujesz nowej perspektywy życiowej, chcesz zostawić za sobą trudną przeszłość, chcesz zacząć na nowo żyć i w pełni oddychać, aby wreszcie cieszyć się spełnionym życiem...

Pomożemy Ci znaleźć właściwą ścieżkę losu i podpowiemy jak iść dalej. Jak rozwinąć skrzydła i jak być sobą, aby nie stanąć w miejscu i nie zboczyć z właściwej drogi w życiu.

Tematy warsztatu:

1. Oddzielenie "Starego świata iluzji/matrixa" od "Nowego świata" - przejście w NOWĄ ZIEMIĘ (NOWE ENERGIE NIEOGRANICZONYCH MOŻLIWOŚCI).
"Komnata Serca" Jedności i Zjednoczenia - Mantra OM-MA-TRI.
Pułapki matrixa - jak zacząć zauważać, że jest się w pułapce lub podpiętym do matrixa (to ukryty niewolniczy system panujący na świecie - tzw "hologram oszustwa") i jak możesz zacząć to zmieniać?

2. Likwidacja blokad gardła z jednoczesnym odcięciem tantiemów (byłych czakr) zwierzęcych, podstawa, sacrum, splotu słonecznego, wątroba, móżdżek.

3. Rozpuszczanie fałszywych genów (blokerów).

4. Czas i iluzja czasu.

5. Rozpoznanie i odłączenie traum z dzieciństwa i zaszłości... i wszystkiego co ogranicza nasze życie, zdrowie, prawidłowe funkcjonowanie, wolność i wolną wolę.

Czym tak naprawdę są traumy z dzieciństwa? Jakie skutki wywierają w naszym życiu dorosłym? Dlaczego ich nie pamiętamy? Jak możemy je uwolnić raz na zawsze!

Traumy z dzieciństwa, rzutują na całe nasze dorosłe życie!

Czym jest trauma?
Trauma jest intensywnym, szokującym przeżyciem dla organizmu, które wykracza poza umiejętność naszego poradzenia z nią sobie w danym momencie. Na skutek tego następuje „zamknięcie systemu”. Wszystko to odkłada się w naszym ciele, które stopniowo sztywnieje i zastyga, a nasze odczuwanie maleje. Traumy często są poza zasięgiem naszej świadomości. Podejmujemy działania i reagujemy impulsywnie w codziennym życiu, często nie mając świadomości, co tak naprawdę nami kieruje.

Jak ją rozpoznać?
Brak odczuwania ciała, brak orgazmu, problemy z erekcją, przedwczesny wytrysk, lęk przed mężczyznami lub kobietami, brak zaufania, brak kontaktu z emocjami, nadmierna emocjonalność, nadmierna seksualność, zastyganie i nieumiejętność postawienia granic oraz ich zakomunikowania, zmuszanie się do pracy i innej aktywności wbrew swojej woli, wewnętrzny paraliż, przymus bycia w ciągłym kontakcie z innymi i bycia lubianym, akceptowanym, docenianym... itp. To wszystko może być objawem przeżytej traumy.

Bycie (nie) chcianym!
Jednak podstawową traumą jest poczucie bycia niechcianym na tej ziemi i brak głębszego sensu naszego życia. Reszta jest wtórna. Zaczyna się to już przy poczęciu, w okresie ciąży oraz porodzie. Na każdym kroku dostajemy sygnały braku miłości i akceptacji. Jesteśmy w dalszym życiu warunkowani, aby sprostać oczekiwaniom innych. Kolejny sygnał, nie jestem dobry/-a, taki jaki/-a jestem, mam być inny/-a. Dorośli są już na tyle odcięci i znieczuleni, że pozwalają na nieludzkie i odcięte od ludzkiej dobroci i życzliwości procedury porodowe. Ich dotyk często przekazuje chłód i przedmiotowe traktowanie ciała.

Samoświadomość jest najważniejszym lekarstwem w całym Twoim życiu!

Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzyma instrukcje do pracy własnej i utrwalenia wiedzy.

Prowadzący:

Włodzimierz Kęsiak jest duchowym uzdrowicielem, empatą, przewodnikiem, chirurgiem fantomowym, certyfikowanym bioenergoterapeutą, naturoterapeutą, zawodowym masażystą. Ma rozwinięte odczuwanie sercem. Pomaga ludziom w przemianach/transformacjach z tzw. starego energotypu w nowy, przygotowując do wejścia w Nową Rzeczywistość.

Zajmuje się uzdrawianiem od około 30 lat. Pracuje na płaszczyznach umysł-ciało-psychika-świadomość. Od dzieciństwa widział poprzednie wcielenia, traumy, pieczęcie. Od ponad dwudziestu lat zdobywa doświadczenie oraz wiedzę w zakresie uwalniania od podłączeń, instalacji, pieczęci, blokad, implantów, klątw i wszystkiego, co ogranicza wolność, duszę i wolną wolę.

Wnikanie w poprzednie wcielenia i wgląd we wszelkie podpięcia służy mu przede wszystkim uwalnianiu i pomocy, gdy ktoś nie może sobie poradzić w życiu, natrafia na ciągłe problemy, przeszkody, blokady, choroby i nie może znaleźć wyjaśnienia. Wspólnie ze swoją partnerką – Bliźniaczą Duszą, jasnoczującą - Bożeną Korsak (dyplomowaną bioenergoterapeutką, naturoterapeutką, pedagogiem i certyfikowaną masażystką) prowadzi warsztaty.

Jeżeli jesteś zainteresowany/-a zdrowiem i szczęściem własnym oraz Twoich najbliższych, zapraszamy z całego serca!

Szczegóły warsztatu:

Termin: 21.09.2019 r
sobota: 10.00 - 17.00

Cena warsztatu: 350 zł
Obiad i serwis kawowy: 35 zł / osoba

Miejsce: Rezydencja Pod Taborskimi Sosnami, Tabórz 19, 14-105 Łukta

Kontakt: Anna Próchnicka
Tel.: 602 480 962
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.