Anna Próchnicka

Tel: 602 480 962
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Subwencja finansowa

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

StartWarsztatySłowiańskie SPA dla Kobiet

Słowiańskie SPA dla Kobiet

  • środa, 26 czerwiec 2019 17:17

Czy czujesz narastające zmęczenie? Czy marzysz o dogłębnej regeneracji na poziomie ciała, emocji i duszy? Przyjedź na sześć dni wybornego wypoczynku na łonie półdzikiej natury. Poznaj prastare techniki odnowy ciała i ducha wywodzące się ze słowiańskiej tradycji. Połącz je z technikami współczesnej psychologii, opierającymi się na metodzie 8xO Wojciecha Eichelbergera oraz Mindfulness.

04-09.08.19 REZYDENCJA POD TABORSKIMI SOSNAMI, Tabórz k. Ostródy

Podczas tego tygodnia:

Zaznaj specjalnych zabiegów w rytualnej bani – co pozwoli Ci oczyścić to, co jest do oczyszczenia.

Zaznaj codziennej gimnastyki słowiańskiej – Jaryły, dla Kobiet, „крыжем лежать” (Leżeć krzyżem) oraz “Столб обнимать”(Obejmując drzewo) – dzięki temu zharmonizujesz, wzmocnisz i rozluźnisz ciało, poczujesz głębszą więź z Naturą.

Wykonaj rytualne laki intencyjne – zadbasz w ten sposób o jasność i przepływ dobrej energii w Twoim życiu i życiu twojej Rodziny.

Zatańcz słowiański kobiecy taniec w kręgu – w ten sposób odetniesz to, co Ci szkodzi i poczujesz swoją moc i moc kobiecej jedności.

Oddychaj głęboko przeponą – obniżysz tym samym poziom stresu i nauczysz się doraźnych i długofalowych technik radzenia sobie ze stresem.

Medytuj – tak pogłębisz spokój umysłu i opanujesz natłok niepotrzebnych myśli.

Naucz się uważności – odzyskasz dzięki temu przytomność i smak we własnych życiu i wyjdziesz z wirtualnej rzeczywistości swoich myśli.

Spotkaj się z innymi Kobietami – tą drogą odzyskasz zaufanie i kobiecą lojalność.

Przyjedź do przyrody na Mazurach i pozwól sobie po prostu być.

Pożyw się kuchnią wg 5 przemian.

Harmonia sfer432hz Chill&Sound Therapy - Natalia Białowąs zadba o wieczorną relaksacje przy dźwiękach: Śpiewających mis kryształowych, Hang druma, Kamertonów, częstotliwości Solfeggio, Gongów mis tybetańskich i subtelnych dzwoneczków. Muzykoterapia 432Hz to przestrzeń dźwięków, które przypominają nam o doskonałych wibracjach.

Prowadzące:

Oksana Pawłowska – Prowadzi indywidualne konsultacje w gimnastyce i innych technikach słowiańskich. W tej chwili prowadzi grupy o różnych poziomach zaawansowania. Doświadczenie w pracy z grupami od 2006 roku. Prowadzi seminaria i tradycyjne święta w Białorusi , Rosji i Polsce. Instruktorka 2. Stopnia w Szkole G. Adamowicza (przed wprowadzeniem ich 3. etapach) z prawem do wydawania certyfikatów „Instruktorki Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet”. Przekazuje tradycję, czyli Gimnastykę bez „remake’u” ostatnich lat. Uczestniczka projektu „Punkt odniesienia. Początki tradycji słowiańskich” w Bibliotece Narodowej Białorusi. Członek Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Słowiańskiego Etno w codziennej egzystencji i utrzymania zdrowego stylu życia”. Absolwentka Wydziału Folkloru Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki w Mińsku.

Katarzyna Matejczyk – Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholożka sportu. Pracuje z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, ISTDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholożka sportu, ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Adres:

Rezydencja Pod Taborskimi Sosnami
Tabórz 19, 14-105 Tabórz

Zgłoszenia:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Twoja inwestycja:

2300zł, dla uczestniczek poprzednich edycji SPA 10% zniżki. Cena obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie wg kuchni 5 przemian (śniadania, obiady i kolacje), warsztaty i opłatę za saunę.

Zaliczka:

700zł – płatna do 30.06.19, zwrotna w 50% do 15.07.2018; po tym terminie nie podlega zwrotowi.

Wpłata na konto:

PREMA Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529