Anna Próchnicka

Tel: 602 480 962
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Subwencja finansowa

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

StartWarsztatyTERMINY (wrzesień): Gimnastyka i Śpiew

TERMINY (wrzesień): Gimnastyka i Śpiew

  • wtorek, 25 czerwiec 2019 20:10

TERMINY: 27.09-29.09.19r
Nasze przodkinie były blisko swojej własnej kobiecej siły, kochały swoje ciała, wiedziały, że być blisko Ziemi, to być w zgodzie ze swoją własną naturą. Ponownie szukamy tej prastarej wiedzy, by nasze współczesne życie odzyskało pełnię. Zapraszamy Ciebie w dwie z takich dróg - Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet oraz śpiew naturalny.

Zapraszamy na warsztaty "Gimnastyka i Śpiew"
27.09-29.09.19 Tabórz k. Ostródy

"Gimnastyka słowiańska (…) zakłada, że mocą kobiety jest siła i energia, którą emanuje." – przyjdź i naucz się je odnajdywać. Zapraszamy do intensywnego doświadczenia, jakim jest Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet, sięgająca korzeniami przedchrześcijańskiej kultury słowiańskiej.

Kilka słów o gimnastyce:

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet to system 27 ćwiczeń pielęgnujących kobiece ciało. Praktykując, stajemy się rozluźnione, silne i zdrowe poprzez uwolnienie napięć w obszarze miednicy i bioder, otwarcie klatki piersiowej, uniesienie piersi, wysmuklenie szyi (mówi się o ‘łabędziej szyi’), rozluźnienie stawów (szczególnie ramion oraz bioder) oraz ‘wyciągnięcie’ kręgosłupa. Jednym z ważnych elementów Gimnastyki jest automasaż nadnerczy, gruczołów limfatycznych wokół piersi oraz grasicy, przez co znacząco redukuje poziom stresu, pełni rolę w prewencji raka piersi i wzmacnia system odpornościowy organizmu. ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Każda uczestniczka otrzyma swój osobisty zestaw 7 ćwiczeń, wyliczony na podstawie jej daty urodzenia.

Śpiew:

Przede wszystkim otworzymy swój głos. To uwolnienie, nazywane jest głosem białym lub naturalnym. Dźwięku poszukamy GŁĘBOKO w naszych wnętrzach. Ten rodzaj śpiewu pozwala pozbyć się wewnętrznych blokad, otworzyć przestrzeń serca i gardło. W trakcie uwalniania głosu, całe ciało wprowadzamy w silne wibracje. Kiedy już każdy z nas poczuje naturalny, nieskrępowany niczym dźwięk, będziemy śpiewać wspólnie słowiańskie agmy i tradycyjne pieśni z różnych obszarów zamieszkiwanych przez ludy słowiańskie.

Warsztaty poprowadzą:

Sonia Mrzygłocka-Pyć - Od 25 lat śpiewa głosem naturalnym (tzw. białym). Zaczynała w zespole ludowym Małe Siermięgi prowadzonym przez… jej rodziców. Śpiewała także w nieistniejącym już zespole ludowym Pomorze, dzięki któremu miała okazje wystąpić na festiwalach w Niemczech, na Ukrainie i na Krymie. Nie przestaje się rozwijać. Głos nieustannie szkoli pod okiem Stanisława Mazurka. Certyfikowana instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej Kobiet w Tradycji Białoruskiej.

Katarzyna Matejczyk - Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholog sportu. Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej od stycznia 2016 roku, zajęcia prowadzi na terenie Gdyni. W psychoterapii pracuje od 2001 roku z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, ISTDP (jest w trakcie trzyletniego Core Training pod kierownictwem Josette ten Have de Labije). Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę od 10 lat, co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog sportu, w 2002 roku ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Rezydencja "Pod Taborskimi Sosnami" oferuje luksusowy pobyt w pokojach 2-3 osobowych oraz posiłki gotowane wg kuchni 5 przemian (wegetariańskie i mięsne), dostęp do sauny.

Koszt: 300zł dwa noclegi oraz posiłki, 300zł warsztaty. Gdy zaprosisz przyjaciółkę obie zyskujecie 10% zniżki za warsztaty.

Zaliczka: 200 zł na konto mBank 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529 do 13.09.19, zwrotna w 50% przy rezygnacji do 20.09.19, potem nie podlega zwrotowi.

Zgłoszenia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do wydarzenia na FB

Link do wydarzenia na stronie